twin_vics (twin_vics) wrote,
twin_vics
twin_vics

Всем творческим и просто сочувствующим!

“Культ” – це екранізація одноіменного роману українського письменника Любка Дереша. Книга, що написана автором у 16 років і видрукована видавництвом “Кальварія” стала миттєвим бестселером в Україні та була видана в кількох європейських країнах.

Два роки тому ми, компанія “Світлофор Фільм”, вирішили розпочати реалізацію складного анімаційного проекту по цій книзі у співробітництві з видавництвом, що в 2001 році випустило книгу.

На сьогодні в роботі над проектом бере участь 11 осіб, 8 з яких – волонтери. Компанія “Світлофор Фільм” бере на себе витрати пов’язані з технікою, зв’язком, деяким ліцензійним софтом, та іншими орг.питаннями в той час як волонтери вкладають в проект свій час і вміння. Тому в нашому випадку можна говорити про нову модель продюсування, що раніше не застосовувалася в українському кіно.

За два роки здійснено величезну роботу по моделюванню і текстуруванню локацій, персонажів. Здійснено кілька експедицій “на натуру” – у місто Сколе Львівскої області, де був відзнятий відеоматеріал, що в подальшому буде використаний в композитингу. Був здійснений запис голосів акторів озвучання для подальшої анімації персонажів. Здійснено початкове збирання більшості сцен.

Зараз ми переходимо до безпосередньої анімації персонажів, освітлення сцен, а також до роботи над “складними” локаціями – позаземними пейзажами, снами, інтер’єрами. Тому ми запрошуємо до участі концепт-художників, 3д / 2д графіків, моушн-дизайнерів, дизайнерів постерів, монтажерів, компоузерів.

Також є великий шар роботи по технічному забезпеченню процесу – тому знайдеться робота і для програмістів, IT-шників, Web-дизайнерів. Для реализації проекту розроблюється спеціальний софт – від системних скриптів до Android-програм. Є потреба у дизайнері шрифтів та компонувальнику коміксів на основі готових 3D-сцен. Потрібні інтернет-промоутери – люди, що будуть поширювати інформацію про проект в інтернеті.

І ще одне “неоране поле” – це саунд-дизайн і музичне оформлення картини. Тут ми знаходимся в початковій точці і з радістю б прийняли в групу музичного продюсера, здатного вивести звукову доріжку на гідний рівень.

“А що навзаєм?” Таке питання імовірно виникне у багатьох. Передусім – безцінний досвід участі в реальному складному анімаційному кінопроекті, рівних котрому за останні роки в Україні не було, і право посилатися на проект в своєму портфоліо/шоурілі. Всі учасники отримають знання про повний цикл виробництва проекту і, можливо, для них це стане відправною точкою в реалізації власних ідей. По-друге, допомагаючи розвитку одного проекту ми усі допомагаємо розвитку індустрії вцілому. Самий факт реалізації проекту має довести можливість існування складної незалежної анімації в умовах відсутності державної підтримки та інвестицій багатіїв. Ми наближаємося до епохи “crowdfunding” – коли буде зніматися таке кіно, що буде цікаве певним групам глядачів, що знають, що таке інтернет, торент і paypal. Кіно, котре буде доступне безкоштовно, але за яке можна зробити невелику пожертву.

Всі моделі, текстури та інші матеріали, напрацьовані в процесі виробництва “Культа” будут викладені у відкритому доступі – а їх вже сотні. Усі охочі зможуть їх використовувати в своїх проектах. Це третій аргумент на питання – “А що навзаєм?”.

Якщо все це знаходить відгук у вашій свідомості – напевне ми знайдемо спосіб співробітництва! Чекаємо на вас

Сайт поекту:
cult.svitloforfilm.com
Tags: таке собі
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments